Simple account policy (1.0.6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Body
sk: Text

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Block
sk: Blok

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Activate
sk: Aktivovať

en: About
sk: Informácie o

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: just now
sk: práve teraz
