Simple account policy (1.0.6) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Block
tr: Blok

en: now
tr: şimdi

en: Security
tr: Güvenlik

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: About
tr: Hakkında

en: Scheduling
tr: Zamanlama
