Simple account policy (1.0.7) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Body
cs: Text

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Block
cs: Blok

en: now
cs: teď

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Activate
cs: Aktivovat

en: About
cs: Popis

en: Scheduling
cs: Plánování
