Simple account policy (1.0.8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Body
km: តួ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Block
km: ប្លុក

en: About
km: អំពី
