Simple account policy (1.0.8) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Block
ku: بلۆک

en: About
ku: دەربارە
