Simple account policy (1.0.8) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: About
ug: ھەققىدە
