Simple account policy (1.0.9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Block
is: Blokk

en: now
is: núna

en: About
is: Um
