Simple account policy (1.0.9) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Block
sl: Blok

en: About
sl: O modulu
