Simple ActiveCampaign (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Key
ast: Llave

en: Select list
ast: Esbilla
