Simple ActiveCampaign (1.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Description
da: Beskrivelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: Custom
da: Tilpasset

en: Key
da: Nøgle

en: API key
da: API-nøgle

en: Select list
da: Valgliste

en: Hide
da: Skjul

en: Form settings
da: Formularer

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
