Simple ActiveCampaign (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: Key
gl: Clave

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Hide
gl: Agochar

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
