Simple ActiveCampaign (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: URL
is: vefslóð

en: Email
is: Netfang

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Hide
is: Fela
