Simple ActiveCampaign (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Key
ps: کيلی

en: Hide
ps: پټول
