Simple ActiveCampaign (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Email
th: อีเมล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Key
th: คีย์

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Hide
th: ซ่อน

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
