Simple ActiveCampaign (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Key
fil: Susi
