Simple ActiveCampaign (1.0.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Description
hi: उल्लेख

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Email
hi: ईमेल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
