Simple ActiveCampaign (1.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Key
ka: გასაღები

en: Hide
ka: დამალვა
