Simple ActiveCampaign (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
