Simple ActiveCampaign (1.0.2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Show
ca: Mostra

en: Key
ca: Clau

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Hide
ca: Oculta

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Submit button label
ca: Etiqueta del botó d'enviament
