Simple ActiveCampaign (1.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Show
dz: སྟོན།
