Simple ActiveCampaign (1.0.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Email
eu: Eposta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Show
eu: Erakutsi

en: Key
eu: Giltza

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak
