Simple ActiveCampaign (1.0.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: توضیحات

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: URL
fa: نشانی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Show
fa: نمایش

en: Key
fa: کلید

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم

en: Weight for @title
fa: وزن @title
