Simple ActiveCampaign (1.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Show
af: Vertoon
