Simple ActiveCampaign (1.0.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Description
ro: Descriere

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Custom
ro: Personalizat

en: Show
ro: Arată

en: Key
ro: Cheie

en: API key
ro: Cheia API

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Hide
ro: Ascunde

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
