Simple ActiveCampaign (1.0.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Show
te: చూపించు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Hide
te: దాచు
