Simple ActiveCampaign (1.0.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Key
cy: Allwedd

en: Select list
cy: Dewis rhestr
