Simple ActiveCampaign (1.0.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: Custom
sk: Vlastná

en: Show
sk: Zobraziť

en: Key
sk: Kľúč

en: API key
sk: API kľúč

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
