Simple ActiveCampaign (1.0.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Description
vi: Mô tả

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Show
vi: Hiện

en: Key
vi: Khóa

en: API key
vi: khóa API

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Form settings
vi: Các thiết lập mẫu biểu

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
