Simple ActiveCampaign (1.0.5) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Email
fr: Courriel

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Show
fr: Afficher

en: Key
fr: Clef

en: API key
fr: Clé d'API

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Form settings
fr: Paramètres du formulaire

en: API URL
fr: URL API

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Submit button label
fr: Étiquette du bouton de soumission
