Simple ActiveCampaign (1.0.5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Key
km: សំខាន់

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
