Simple ActiveCampaign (1.0.5) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Description
tr: Açıklama

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: Custom
tr: Özel

en: Show
tr: Göster

en: Key
tr: Anahtar

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Form settings
tr: Form ayarları

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
