Simple ActiveCampaign (1.0.6) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Key
el: Κλειδί

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
