Simple ActiveCampaign (1.0.6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Custom
fi: Oma

en: Show
fi: Näytä

en: Key
fi: Avain

en: Select list
fi: Valintalista

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
