Simple ActiveCampaign (1.0.6) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Key
gu: ચાવી

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી
