Simple ActiveCampaign (1.0.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл
