Simple ActiveCampaign (1.0.6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Custom
pt: Personalizado

en: Show
pt: Mostrar

en: Key
pt: Chave

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
