Simple ActiveCampaign (1.0.6) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Show
sl: Prikaži

en: Key
sl: Ključ
