Simple ActiveCampaign (1.0.6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
