Simple ActiveCampaign (1.0.7) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ
