Simple ActiveCampaign (1.0.7) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Description
az: İzahat

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Show
az: Göstər

en: Key
az: Açar

en: Select list
az: Siyahı seçin
