Simple ActiveCampaign (1.0.7) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: URL
be: Спасылка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Show
be: Паказаць

en: Key
be: Ключ

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Weight for @title
be: Вага для @title
