Simple ActiveCampaign (1.0.7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Show
bn: দেখাও

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
