Simple ActiveCampaign (1.0.7) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Show
bo: སྟོན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
