Simple ActiveCampaign (1.0.7) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Custom
cs: Vlastní

en: Show
cs: Ukázat

en: Key
cs: Klíč

en: Select list
cs: Seznam

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
