Simple ActiveCampaign (1.0.7) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
it: Registrati

en: Description
it: Descrizione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: Custom
it: Personalizzato

en: Show
it: Mostra

en: Key
it: Chiave

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Form settings
it: Impostazioni maschera

en: Weight for @title
it: Peso per @title
