Simple ActiveCampaign (1.0.7) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Custom
uk: Власний

en: Show
uk: Показати

en: Key
uk: Ключ

en: API key
uk: Ключ API

en: Select list
uk: Список вибору

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Submit button label
uk: Напис кнопки надсилання
