Simple ActiveCampaign (1.0.8) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Show
lv: Rādīt

en: Key
lv: Atslēga

en: API key
lv: API atslēga

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: Weight for @title
lv: Svars @title
