Simple ActiveCampaign (1.0.8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
