Simple ActiveCampaign (1.0.8) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Description
nl: Beschrijving

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Custom
nl: Aangepast

en: Show
nl: Weergeven

en: Key
nl: Sleutel

en: API key
nl: API-sleutel

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: API URL
nl: API-URL

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Submit button label
nl: Label verzendknop
