Simple ActiveCampaign (1.0.8) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Custom
oc: Personalizat

en: Show
oc: Afichar

en: Key
oc: Clau

en: API key
oc: Clau API

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
